Fatbike jalgrattamatkad Taevaskoja matkaradadel

icon-dashboard Raskusaste: Vastavalt Teie grupi võimekusele. Taevaskojas on radu valikus algajatele ja edasijõudnutele
icon-road Matka pikkus: Alates 10 km kuni 30 km
icon-dashboard Gruppidele: alates 6 kuni 19 osalejat. Väiksematel seltskondadel ja üksikmatkajatel on võimalik liituda plaaniliste fatbike matkadega

Hind sisaldab:

icon-checkMatkakorraldust
icon-checkMatkajuhi teenust
icon-checkFatbike`i “Scoop Fatty”
icon-checkRattakiivrit
icon-checkKäibemaksu
Küsi lisainfot tel +372 55 682 737 või info@puhkalooduses.ee

Kaunis loodus, lummavad vaated, unustamatu seiklus !fatbike rattamatkad taevaskojas

Fatbike matkasid Taevaskojas korraldame aastaringselt ! Kevadest sügiseni matkame mööda matka- ja metsaradu pidi Ahja jõe ürgoru kallastel ja talvel põikame ka Taevaskoja paisjärve jääle. Matk algab Taevaskoja külakeskusest, kus jagame kätte varustuse ja teeme selgeks sõiduvõtted. Edasi kulgeme mööda sälkorgu Ahja jõe ürgoru maastikukaitselale. Tuntumad kohad meie teekonnal on Suur- ja Väike Taevaskoda liivakivipaljand, Emalätte allikas, Neitsikoobas, Saesaare tamm ja hüdroelektrijaam, Kiidjärve vesiveski ja mõisapark, ning palju muudki põnevat. Matk kulgeb enamik ajast mööda ilusaid metsaradu pidi. Põikame korra sisse ka Valgesoo rabasse ja Kiidjärve kuklaste rajale. 

Matk kulgeb rahulikus tempos. Hingetõmbe ja jutupausid toimuvad iga 10-15 minuti tagant. Matk on jõukohane kõigile, kellel pikkust vähemalt 150 cm.

Fatbike jalgrattamatkasid saab elavamaks muuta metsarestorani või matkaeine piknikuga. Aitame Teil leida ka oma “pesa” või saun mõnusaks koosviibimiseks.

Fatbike jalgrattamatkasid Taevaskojas korraldame 5- kuni 19-liimelistelee gruppidelee. Üksikmatkajaid või väiksemaid seltskondi ootame plaanilistele fatbikematkadele.

Liitu plaaniliste fatbike rattamatkadega !

Plaanilised matkad väljuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel. Matkale on võimalik tulla üksi või väiksema grupiga. Leia allpool olevast plaaniliste matkade kalendrist endale sobilik matk, täida registreerimisvorm või helista +372 55 682 737 ja kohtume matkal !

Mida fatbike rattamatkale kaasa võtta?

  • Riietuge vastavalt ilmastikuoludele, soovitavalt sportlikult ja kihiliselt. Talvisel ajal buff ehk torusall või õhuke spordimüts kiivri alla. Arvestage, et riided võivad ka kergelt määrduda.
  • Veepudel
  • Hea tuju ja lahtised meeled

Matka alustame Taevaskoja külakeskuse parklast, vaata siit kuidas tulla kohale. Matkale on ka mugav tulla ja minna reisirongiga “Taevaskoja” peatusest.


 

Telli Fatbike matkale matkaeine või hõrgutav metsarestoran

Lihtne ja kosutav matkaeinematka toitlustus

Matkaeinet serveerime olenevalt Teie soovist einestamiseks sobivas paigas, kas matka alguses, keskel või lõpus. Matkaeine sisaldab suppi Teie valikul (frikadelli-, herne-, värskekapsasupp, borš või seljanka), hapukoor, leib, morss, magus saiake ja puuvili.

Matkaeine serveeritakse matka alguses või lõpus gruppidele alates 10 inimestest ja hind on 6€/in

Elamustoitlustus ehk metsarestoran keset kaunist loodust

toitlustus matkal

 

Elamustoitlustuseks nimetame toidu valmistamise ja serveerimise kunsti vabas looduses.

Interjöör vaheldub aastaaegade muutudes ja elamus saabub ehedast toidust, mis osaliselt valmib elusal tulel. Pole plastnõusid, kiletelke, ega aiatoole. On elus lõke, puuliuad, kuksad, lõkkepannid ja nõgine kohvikann.

Klient saab menüüst enne üritusele tulekut meelepärased toidud välja valida. Miks mitte pidada sünnipäeva looduses koos sõpradega lõkke ääres istudes, head toitu nautides ning mõnusalt vesteldes. Elamustoitlustust on võimalik tellida vastavalt soovile matka keskele, lõpp-punkti või enda väljavalitud kohta.

Elamustoitlustust serveeritakse gruppidele alates 15 inimesest ja hind on al 30€/in.

Kliki ja tutvu metsarestorani menüüga


Aitame leida Teile sobiva majutuse piirkonnaslokko talu

Tiku Talu Puhkemajad – kaks puhkemaja kuni 12le, suitsusaun, parvsaun. Matka on võimalik alustada ja lõpetada puhkemaja territooriumil.

Taevaskoja Puhkekeskus – mahutab kuni 70 inimest, tubades dušš ja wc. Matka on võimalik alustada ja lõpetada puhkemaja territooriumil.

RMK Otteni Metsamaja – majas kohti 8le, saun, varjualune, Ahja jõe kaldal. Matka on võimalik alustada ja lõpetada metsamaja territooriumil.

Lokko Talu – hubane turismitalu koos sauna ja köögiga. Mahutab kuni 18 in.

Valgemetsa Puhkemaja – saunad, majutus, Ahja jõe kaldal. Mahutab kuni 30 in.

Kassioru Puhkemaja – Kämpingud ja saun Ahja jõe kaldal.

 

 

 

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada