fbpx

kanuumatkad lõuna eestis lätis

Plaanid kanuumatka?

Pakume:

icon-check Ühe- kuni viiepäevaseid kanuu- ja parvematkasid Lõuna-Eesti ja Põhja-Läti jõgedel

icon-check Üksikmatkajatele ja seltskondadele kuni 70 inimest (ettevõtted, sõpruskonnad, kooligrupid)

icon-check Kvaliteetset veematkakorraldust. Meie retkejuht omab 15 aastat veematkamise kogemust

icon-check Põhjalikku instruktaaži enne veematka

icon-check Täisteenust mitmepäevaste matkade puhul – koostame teile personaalse matkakava. Aitame leida sobiva majutuse/sauna/telkimisplatsi.

icon-check Toitlust – pakume koostöös toitlustuspartneritega kosutavat matkaeinet, hõrgutava metsarestorani ja cateringi majutuskohas.

icon-check Majutust – leiame teie soovidele vastava majutuse või parimad telkimispaigad jõgede kallastel või piirkonnas. Teeme koostööd ligi 50ne erineva majutusasutusega.

 

Kanuumatkad ja aerualauamatkad Ahja jõel

icon-tag Hind: alates 25 € täiskasvanu ja 15 € laps (7-17 a). Koolieelik kanuu keskmisel istmel tasuta.

Kanuumatka hind sisaldab: 2- või 3 kohalist stabiilset kanuud, aere, päästeveste, veekindlat kotti, kanuumatka instruktaaži, autode ümbervedu matka lõpp-punkti.
icon-dashboard Gruppidele: alates 2 kuni 80 osalejat. Üksikmatkajad, paarid või sõpruskonnad saavad liituda ka plaaniliste kanuumatkadega
icon-road Marsruudid: 1.Koorvere-Kiidjärve 11km/3h 2.Kiidjärve-Taevaskoja-Otteni 10km/3h 3. Koorvere-Kiidjärve-Taevaskoja 17km/5h 4. Kiidjärve-Taevaskoja 6km/2h 5. Kahe- kuni kolmepäevased kanuumatkad

 

icon-info-circle Jõe kirjeldus: Eesti üks maalilisemaid ja populaarseimaid veematka jõgesid. Kanuumatkad leiavad aset Ahja jõe kõige ilusamal ja maalilisemal lõigul –  Ahja jõe ürgoru maastikukaitsealal, kus ürgsete metsade vahel paljanduvad järskude seintena 12-20 m kõrgused liivakivipaljandid, mida rahvasuus kutsutakse Taevaskodadeks. Sobib kanuumatkamiseks ja parvematkamiseks kõigile, nii koolilastele, loodushuvilistele, seiklejatele ja vanematele. Jõgi on rahuliku loomuga ja ei vaja eelnevaid kogemusi veematkamisest. 

Telli kanuumatk: info@puhkalooduses.ee või tel: +372 5340 2462

 

Kanuumatkad ja kummiparvematkad Võhandu jõel

icon-tag Hind: alates 22 € täiskasvanu ja 18 € laps (7-17 a). Koolieelik tasuta kanuu keskmisel istmel tasuta
icon-dashboard Gruppidele: alates 2 kuni 50 osalejat. Üksikmatkajad, paarid või sõpruskonnad saavad liituda ka plaaniliste kanuumatkadega
icon-road Marsruudid: 3 tunnist kuni 4 päevani
icon-info-circle Jõe kirjeldus: Eelkõige on Võhandu tuntud oma põnevate kärestike ja kaunite liivakivipaljanditega. Võhandu jõgi on Eesti pikim jõgi ja sobib ideaalselt mitmepäevasteks kanuumatkadeks. Kõige populaarseimad lõigud jäävad jõe keskjooksule, kus leidub hulganisti kärestike ja vanade vesiveskite astanguid mis lisavad matkale põnevust. Samuti paljanduvad keskjooksul enamik liivakivipaljandeid mis on vaata, et veelgi suurejoonelisemad kui Ahja jõel.

Küsi pakkumist: info@puhkalooduses.ee või tel: +372 5340 2462

 

Kanuumatkad ja parvematkad Emajõel

icon-tag Hind: alates 25 € täiskasvanu ja 20 € laps (7-17 a). Koolieelik kanuu keskmisel istmel tasuta.
icon-dashboard Gruppidele: alates 8 kuni 50 osalejat. Väiksematele seltskondadele hind kokkuleppel või liituge meie plaaniliste kanuumatkadega
icon-road Marsruudid: 3 tunnist kuni 4 päevani
icon-info-circle Jõe kirjeldus: Ideaalne mitmepäevasteks kanuu- või parvematkadeks. Populaarsemad marsruudid jäävad Tartu linna ümbrusesse. Küsi personaalset pakkumist!

Küsi pakkumist: info@puhkalooduses.ee või tel: +372 5340 2462

Plaanilised kanuumatkad

Plaanilised matkad väljuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel. Plaanilistele matkadele on oodatud grupid alates 2 kuni 10 osalejaga. Leia plaaniliste matkade kalendrist endale sobilik veematk, täida registreerimisvorm või helista +372 5340 2462 ja kohtume jõel!

 

Lõuna-Eesti kanuumatka pildid

Lõuna-Eesti kanuumatkade videotutvustus

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 5340 2462

Saada