fbpx
  • Tiku puhkemaja

Tiku Talu Puhkemajad – majutuskohti 14le, soome- ja suitsusaun, ujumisvõimalus

icon-tag Kogu kompleksi hind: kokkuleppel

Majutusasutuse info

icon-checkMajutuskohti 14le
icon-checkVabaõhu saal 60le
icon-checkKöök
icon-checkSoome ja suitsusaun
icon-checkTelkimine
icon-checkUjumisvõimalus

Tiku Talu Puhkemajad

Tiku Talu hõlmab endas kahte väikest puhkemaja ja “eestiaegset” suitsusauna. Siin on võimalik ennast välja puhata keset Taevaskoja metsasid, Ahja jõe liivakivipaljandite embuses. Asukoha poolest sobib ideaalselt kombineerida näiteks ühe või kahepäevase kanuumatkaga Ahja jõel või tõukerattamatkaga Taevskojas, mõlema puhul võimalik alustada või lõpetada puhkemaja territooriumilt.

PUHKEMAJA “Kelder”

Väikses puhkemajas on 4 voodikohta,  lisakohtade võimalus.

Puhkemaja alumisel korrusel asub puhkeruum, kööginurk (pliit, külmkapp, mikrolaineahi, veekeetja, kohvimasin  ning   nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks), soome saun(lisatasu eest),  duširuum ja tualett. Avatud planeeringuga ülemisel poolkorrusel  asuvad voodid.

Aida lõunapoolsel küljel asuval väliterrassil on ilusa ilma korral võimalik üheskoos aega veeta kuni 20 inimesel.  Värsket õhku ja lummavat loodusvaadet on võimalik nautida ka jahedamate ilmade korral.  Puhkemajal on olemas gaasikiirgurid, mida on võimalik laenutada.

Hind 120 eurot ööpäev, lisakoht 10 eurot.  Hind ei sisalda hommikusööki.

 

PUHKEMAJA “Ait”

Aidas on 6 voodikohta,  lisakohtade võimalus.

Ait on kahekorruseline. Esimesel korrusel asub puhketuba, täisvarustuses kööginurk (pliit, külmik, nõudepesumasin, mikrolaineahi, kohvimasin, veekeetja  ning   nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks), soome saun(lisatasu eest), duširuum ja tualett. Puhketoas on võimalik korraldada koosviibimisi kuni 20 inimesele. Ülemisel korrusel  asub kaks magamistuba,  kahekohaline ja neljakohaline.

Aida lõunapoolsel küljel asuval suurel väliterrassil on ilusa ilma korral võimalik üheskoos aega veeta kuni 20 inimesel.   Värsket õhku ja lummavat loodusvaadet saate nautida ka jahedamate ilmade korral, võimalik on laenutada gaasikiirgureid.

Hind: 180 eurot (6 inimest) ööpäev,  lisakoht  10 eurot . Hind ei sisalda hommikusööki.

 

SUITSUSAUNsuitsusaun taevaskojas

Sajandivanune ja kunagi ajahambast puretud suitsusaun on tänaseks saavutanud oma vana hiilguse. Sauna leiliruum on  mahukas, lavale mahub kuni 8 inimest.  Leilikuumust aitab leevendada välidušš (jõeveega).  Suitsusauna  ees olev väliterrass mahutab lõõgastuma ja kaunist loodust nautima kuni 10 inimest. Talu poolt on saunaviht.

Sauna kütmise tasu on 100€

 

Aktiivsed tegevused lähiümbruses

ASUKOHT KAARDIL