Raftimatkad Võhandu jõel

icon-tag Laps: 15€ (kuni 17a.) Ühe kummiparve peale üks koolieelik tasuta.
icon-dashboard Gruppidele: alates 6 kuni 24 osalejat. Väiksematele seltskondadele hind kokkuleppel või liituge meie plaaniliste raftimatkadega

Hind sisaldab

icon-checkVeematka varustust ( kohta 4 kuni 6-kohalises kummiparves, mõla, päästevest)
icon-checkPõhjalikku instruktaaži
icon-checkTeie transpordi ümbervedu matka lõpp-punkti
icon-checkKaldajulgestust ja saateautot kogu matka vältel
Kui soovid kiirelt infot või kohe matkale, helista +372 55 682 737 (Matkajuht Mikko)

1. Vali endale meelepärane raftimatka marsruut

 

Raftimatk Võhandu jõel, lõigul Leevi-Reoraftimatkad võhandu jõel

icon-clock-o Kestvus: ca 3,5 tundi
icon-tag Hind: 20€ täiskasvanu ja 15€ laps (8-17a) Ühe kummiparve peale üks koolieelik tasuta 
icon-dashboard Gruppidele: alates 6 kuni 24 osalejat. Väiksematele seltskondadele hind kokkuleppel või liituge meie plaaniliste raftimatkadega  Kummiparved on 4-6 kohalised.
icon-dashboard Raskusaste: “Kerge”
icon-road Matka pikkus: 13 km
icon-level-up Kohalesõitmise juhend: Vaata siit! Tartust 80 km, Võrust 15 km, Tallinnast 260 km. Kogunemine Leevi HEJ sillal.

Matka ja marsruudi kirjeldus: Parima raftingu elamuse leiad just sellest Võhandu jõe lõigust. Lõigule on iseloomulikud mitmed põnevad kärestikud (Lauri –, Kassi -, Viira-  ja Süvahavva vesiveski astang). Siin paljanduvad ka Võhandu jõe kõige võimsamad liivakivipaljandid – (Põdramüür, Viira veskimüür, Kalmetu müür, Tsirgu müür jne). See lõik sobib ideaalselt matkapäevaks, kuhu on pakitud sisse hulganisti põnevaid elamusi ja kauneid loodusvaateid. Te ei vaja eelnevaid veetamatkamise kogemusi, garanteerime Teile meeldiva matkaelamuse põhjaliku instuktaaži, stabiilsete kummiparvede ja kaldajulgestusega. Kui otsid lisaks matkaelamusele toitlustust, majutust või sauna siis küsi pakkumist! Teeme koostööd kõigi piirkonna majutusasutuste ja toitlustajatega, ning leiame just Teie seltskonnale sobiva lahenduse.

Raftimatk Võhandu jõel, lõigul Leevi-Süvahavvaraftimatkad suurveematkad parvematkad võhandu jõel

icon-clock-o Kestvus: ca 2-2,5 tundi
icon-tag Hind: 20€ täiskasvanu ja laps 15€ (kuni 17a.) Ühe kummiparve peale üks koolieelik tasuta 
icon-dashboard Gruppidele: alates 6 kuni 24 osalejat. Väiksematele seltskondadele hind kokkuleppel või liituge meie plaaniliste raftimatkadega Kummiparved on 4-6 kohalised.
icon-dashboard Raskusaste: “Kerge”
icon-road Matka pikkus: 10 km
icon-level-up Kohalesõitmise juhendVaata siit! Tartust 80 km, Võrust 15 km, Tallinnast 260 km. Kogunemine Leevi HEJ sillal.

Matka ja marsruudi kirjeldus: Kummiparved on 4-6 kohalised. Sobib ideaalselt lühemaks matkapäevaks ja meeldivaks meeskonnatööks. Sellele lõigule jäävad Võhandu jõe kõige vingemad kärestikud (Lauri –, Kassi -, Viira-  ja Süvahavva vesiveski astang) ja kõige suuremad liivakivipaljandid (Põdramüür, Viira veskimüür, Kalmetu müür, Tsirgu müür jne). Te ei vaja eelnevaid veetamatkamise kogemusi, garanteerime Teile meeldiva matkaelamuse põhjaliku instuktaaži, stabiilsete kummiparvede ja kaldajulgestusega. Kui otsid lisaks matkaelamusele toitlustust, majutust või sauna siis küsi pakkumist! Teeme koostööd kõigi piirkonna majutusasutuste ja toitlustajatega, ning leiame just Teie seltskonnale sobiva lahenduse.

Raftimatk Võhandu jõel majutuse või kuuma saunagarafting suurveematkad parvematkad võhandu jõel

icon-clock-o Matka kestvus: 2-3tundi
icon-tag Matka hind: 20€ täiskasvanu ja 15€ laps (kuni 17a) Ühe kummiparve peale üks koolieelik tasuta 
icon-home Majutus ja saun: Olenevalt Teie soovidele ja seltskonna suurusele leiame Teile sobiva sauna või majutuse Võhandu jõe kaldal või piirkonnas. 
icon-dashboard Gruppidele: alates 6 kuni 24 osalejat
icon-dashboard Matka raskusaste: “Kerge”
icon-road Matka pikkus: 10-13 km

Paketi kirjeldus: Sobib ideaalselt sünnipäeva tähistamiseks, firmapäevadeks või sõpruskonnaga meeldivaks ajaveetmiseks looduses. Koostame Teie vajadustele ja soovidele vastava personaalse matkakava. Aitame marsruudi valikuga ja leiame Teile sobiva majutuskoha või sauna. Lisaks on võimalik tellida matka lõppu maitsev matkaeine või hõrgutav metsarestoran. Küsi personaalset pakkumist info@puhkalooduses.ee või telefonil 55 682 737.

Kliki ja loe mida raftimatkale kaasa võtta

  • Jalga soovitame panna kinnised jalatsid. Olgu nendeks siis matkasaapad, jooksujalats, tagant kinnised sandaalid.
  • Kevad/sügismatkale on soovituslik kaasa võtta peakate, varuriided, töökindad või neopreenkindad.
  • Selga pange olenevalt ilmast vett väheimavad riided.
  • Soojal suveilmal võtke kaasa midagi juua(mineraalvesi)
  • Midagi näksimist – rosinad, pähklid, müslibatoon, piknikukorv. Võite teha vahepeal söögipeatuse.
  • Kui soovite parvematkale kaasa võtta elektroonikat (kaamera, telefon jne), siis hoolitsege, et see oleks veekindlas kotis ja Teie külge kinnitatud. Autovõtmed ja muu elektroonika on võimalik jätta ka hoiule meie matkajuhi kätte.
  • Kummiparvematkale ära võta kaasa alkoholi ja muid uimastavaid aineid ! Alkohol pärsib tasakaalutunnetust, kaotab riskitaju, ahendab veresooni ja kiirendab oluliselt alajahtumist.

Plaanilised matkad

Plaanilised matkad väljuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel. Plaanilistele matkadele on oodatud üksikmatkaja või väiksemad grupid. Leia plaaniliste matkade kalendrist endale sobilik matk, täida registreerimisvorm või helista +372 55 682 737 ja kohtumiseni looduses !

Rendi ja tee ise

icon-tag Hind: 140€ päev, iga järgnev päev 100€.

Hind sisaldab: 6-kohaline kummiparv “Gumotex Ontario S”, ohutusvestid, mõlad. Kummiparved asuvad Põlvamaal, Taevaskoja külas.

Vaata pilte Võhandu jõe parvematkast

Vaata veel huvipakkuvaid veematkasid Võhandu jõel

 

 Võhandu jõe kaart


2.Telli raftimatkale lisaks matkaeine või metsarestoran

toitlustus matkalLihtne ja kosutav matkaeine

Matkaeinet serveerime olenevalt Teie soovist einestamiseks sobivas paigas, kas matka alguses, keskel või lõpus. Matkaeine sisaldab suppi Teie valikul (frikadelli-, herne-, värskekapsa-, borš või rassolnik), hapukoor, leib, morss, magus saiake ja puuvili.

Matkaeine serveeritakse gruppidele alates 10 inimestest ja maksumus on 6€/in.

Elamustoitlustus ehk metsarestoran keset kaunist loodust

metsarestoran

Elamustoitlustuseks nimetame toidu valmistamise ja serveerimise kunsti vabas looduses.

Interjöör vaheldub aastaaegade muutudes ja elamus saabub ehedast toidust, mis osaliselt valmib elusal tulel. Pole plastnõusid, kiletelke, ega aiatoole. On elus lõke, puuliuad, kuksad, lõkkepannid ja nõgine kohvikann.

Klient saab menüüst enne üritusele tulekut meelepärased toidud välja valida. Miks mitte pidada sünnipäeva looduses koos sõpradega lõkke ääres istudes, head toitu nautides ning mõnusalt vesteldes. Elamustoitlustust on võimalik tellida vastavalt soovile matka keskele, lõpp-punkti või enda väljavalitud kohta.

Elamustoitlustust serveeritakse gruppidele alates 15 inimesest ja hind on 30€/in.

Kliki ja tutvu metsarestorani menüüga


 

3. Aitame leida Teile sobiva telkimisplatsi või piirkonna majutuse

 

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada