Kanuumatk Ahja jõel ja ööbimine Taevaskojas ripptelkides – Puhka Looduses
  • telkimine taevaskojas
  • telkimine taevaskojas
  • telkimine taevaskojas
  • matk ja majutus
  • kanuumatk ja majutus
  • kanuumatk ja majutus
  • tünnisaun
  • suitsusaun taevaskojas
  • telkimine taevaskojas

Kanuumatk Ahja jõel ja ööbimine Taevaskojas ripptelkides

icon-tag Paketi hind täiskasvanule: 41€/in (kanuumatk 20€+ripptelkides ööbimine 15€+matkaeine 6€ = 41€)
icon-tag Paketi hind lapsele: 36€/in (kuni 17a.) (kanuumatk 15€+ripptelkides ööbimine 15€+matkaeine 6€ = 36€)
icon-tag Hind kahepäevase kanuumatka puhul: 56€ täiskasvanu ja 45€ laps (kanuumatk 35€ täisk/25€ laps+ripptelkides ööbimine 15€+matkaeine 6€)
icon-dashboard Raskusaste: “Kerge”
icon-dashboard Gruppidele: alates 8 kuni 40 osalejat.

Hind sisaldab

icon-checkÖöbimist “Tentsile” ripptelgis. Telgid on 2- ja 3-kohalised
icon-checkKanuumatka korraldust (2 või 3-kohalised kanuud, mõlad, päästevestid, instuktaaži, kaldajulgestust, Teie transpordi või varustuse ümbervedu kanuumatka alguspunktist telklaagrisse)
icon-checkÕhtust matkaeinet

Taevalik elamus Taevaskojast – ööbimine maa ja taeva vahel ripptelkidestelkimine taevaskojas

Kui otsite midagi uut ja põnevat või romantilist ja eksootilist – siis see on just Teile ! Tule naudi veematkamõnusid Eestimaa kõige armastatumal jõel kanuutades ja eksootilist ööbimiselamust ripptelkides Ahja jõe kallastel, Taevaskojas.

“Tentsile” ripptelgid on ühed mugavamad, ruumikamad ja stabiilsemad ripptelkide seas. Telgid on ülesse riputatud Ahja jõe kaldale, Tiku Talu territooriumile. Telke on kokku 8 kahekohalist ja 2 kolmekohalist, ööbimiskohti kokku 22le. Kui Teie seltskond on suurem siis territooriumil asub ka kaks hubast puhkemaja köögi ja saunaga, mida on võimalik lisatasu eest juurde rentida või tulla oma telkidega. Kui Teie senised telgis ööbimise kogemused on olnud “ebamugavad” ja hommikuse õla või seljavaluga siis “Tentsile” ripptelgis Te selliste muredega kokku ei puutu. 

Kanuumatk Ahja jõe ürgorus – liivakivipaljandid ja jäälinnud

kanuumatkad ja telkimine

Kanuumatk kulgeb Ahja jõe kõige ilusamal ja populaarseimal lõigul. Teekonnale jäävad üle kolmekümne liivakivipaljandi, väikesed veelangused ja kaunis Kiidjärve vesiveski mida peetakse Skandinaavia üheks suurimaks. Teravam silm märkab jõe kallastel ringi lendamas ühte haruldast lindu – jäälindu. Kanuumatka pikkus on 14 km ja keskmiselt kestab matk ca 4 tundi. Matk lõppeb ripptelkide laagris, Ahja jõe kaldal. Suurematel seikluste otsijatel soovitame kahepäevast kanuumatka ja järgmisel päeval jätkata oma teekonda telklaagrist.

1.Päev
Kogunemine kanuumatka alguspunktis. Korraldame Teie autode või varustuse transpordi telklaagrisse, kanuumatka lõpp-punkti. Toome Teie autojuhid tagasi matka alguspunkti, viime läbi kanuumatka instruktaaži ja asume veele. Matka lõpus ootab Teid kosutav matkaeine ja üles seatud telklaager. Õhtu sisustamise jätame Teie hoolde – muljetage lõkke ümber, käige suitsusaunas või tünnisaunas.
2.Päev
Asjade pakkimine ja lahkumine. Soovitame minna hommikusele jalutuskäigule Taevaskodade matkarajale. Kahepäevase kanuumatka puhul jätkub seiklus sealt kus pooleli jäi.

 

Lisavõimalused ja varustuse rent

Magamiskoti rent 6€/tk
Magamismati rent 2€/tk
Metsarestoran telklaagris al 30€/in Kliki ja tutvu menüüga 
Territooriumil asub tünnisaun. Köetud veega kümblustünni kasutamine 80€  tünnisaun
Territooriumil asub suitsusaun. Suitsusauna kütmine ja välidušši kasutamine 110€  suitsusaun taevaskojas
Territooriumil asub kaks hubast puhkemaja. Puhkemajades on puhkeruum, kööginurk, soome saun,  duširuum ja tualett. Nelja voodikohaga puhkemaja rent 120€ / 6 voodikohaga puhkemaja rent 180€.  Tiku talu

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada