Fatbike rattamatkad Piusa ürgoru matkaradadel

icon-dashboard Raskusaste: Koostame marsruudi vastavalt grupi võimekusele. Radu nii algajatele, kui edasijõudnutele
icon-road Matka pikkus: ca 20 km Vajadusel saame teha marsruudi pikemaks või lühemaks.
icon-dashboard Gruppidele: alates 7 kuni 19 osalejat. Väiksematel seltskondadel ja üksikmatkajatel on võimalik liituda plaaniliste fatbike matkadega

Hind sisaldab:

icon-checkMatkakorraldust
icon-checkMatkajuhi teenust
icon-checkFatbike`i jalgratast “Silverback Scoop Fatty”
icon-checkRattakiivrit
icon-checkKäibemaksu
Küsi lisainfot tel +372 55 682 737 või info@puhkalooduses.ee

Vastseliina Piiskoplinnus, kõrgeimad liivakivipaljandid, kärestikuline Piusa jõgi, kuppelmaastik…fatbike rattamatkad setomaal

Retke alustame Vastseliina Piiskoplinnuse varemete juurest ja tutvume lähemalt selle piirkonna ajalooga. Edasi võtame suuna mööda Piusa jõe kaldaid pidi allavoolu. Teekond on mõnusalt mitmekülgne – metsarajad, väikesed külateed, liivakivipaljandid, vanad vesiveski tammid ja hooned. Marsruute on valida alates 10 km(ketvus ca 2 tundi) kuni 30 km-ni(kestvus ca 4 tundi), koostame marsruudi vastavalt Teie grupi võimekusele. Vajadusel saame ka matka jooksvalt muuta kas lühemaks või pikemaks. Fatbike rattamatk kulgeb rahulikus tempos, ajame juttu, naudime seltskonda ja loodusvaateid. 

Matka alustame Vastseliina linnuse parklast, kus jagame kätte varustuse  fatbike jalgrattad, rattakiivrid ja teeme selgeks sõiduvõtted. Edasi kulgeme juba matkajuhi eestvedamisel rattamatkale.

Matk on jõukohane kõigile, kellel pikkust vähemalt 150 cm. Kui Te ei tea täpselt mis imeasi on see “fatbike” jalgratas siis soovitame läbi lugeda järgneva artikli – https://puhkalooduses.ee/fatbike-ehk-paksurattaline-jalgratas-jalgrattasoidu-taasavastamine/

Fatbike jalgrattamatkasid soovitame elavamaks muuta metsarestorani või matkaeinega.  Aitame leida Teile ka Piusa ürgoru piirkonnas ka sobiva majutuskoha või kuuma sauna. Küsi pakkumist ja soovitusi !

Fatbike jalgrattamatkasid Piusa matkaradadel korraldame 7- kuni 19-liikmelistele gruppidele. Üksikmatkajaid või väiksemaid seltskondi ootame meie plaanilistele fatbikematkadele.

Liitu plaaniliste fatbike rattamatkadega !

Plaanilised matkad väljuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel. Matkale on võimalik tulla üksi või väiksema grupiga. Leia allpool olevast plaaniliste matkade kalendrist endale sobilik matk, täida registreerimisvorm või helista +372 55 682 737 ja kohtume matkal !

Mis fatbike rattamatkale selga, mis kaasa?fatbike rattamatkad piusa matkaradadel

 

  • Riietuge vastavalt ilmastikuoludele, soovitavalt sportlikult ja kihiliselt. Talvisel ajal buff ehk torusall või õhuke spordimüts kiivri alla. Arvestage, et riided võivad ka kergelt määrduda.
  • Veepudel
  • Hea tuju ja lahtised meeled

Kuhu tulla?

Kogunemine Vastseliina linnuse parklas. Vaata juhiseid SIIT. Vajadusel võime matkaga alustada ka Teile sobivas kohas Piusa Ürgoru piirkonnas.


 

Telli Fatbike matkale matkaeine või hõrgutav metsarestoran

Lihtne ja kosutav matkaeinematka toitlustus

Matkaeinet serveerime olenevalt Teie soovist einestamiseks sobivas paigas, kas matka alguses, keskel või lõpus. Matkaeine sisaldab suppi Teie valikul (frikadelli-, herne-, värskekapsasupp, borš või seljanka), hapukoor, leib, morss, magus saiake ja puuvili.

Matkaeine serveeritakse matka alguses või lõpus gruppidele alates 10 inimestest ja hind on 6€/in

Elamustoitlustus ehk metsarestoran keset kaunist loodust

toitlustus matkal

 

Elamustoitlustuseks nimetame toidu valmistamise ja serveerimise kunsti vabas looduses.

Interjöör vaheldub aastaaegade muutudes ja elamus saabub ehedast toidust, mis osaliselt valmib elusal tulel. Pole plastnõusid, kiletelke, ega aiatoole. On elus lõke, puuliuad, kuksad, lõkkepannid ja nõgine kohvikann.

Klient saab menüüst enne üritusele tulekut meelepärased toidud välja valida. Miks mitte pidada sünnipäeva looduses koos sõpradega lõkke ääres istudes, head toitu nautides ning mõnusalt vesteldes. Elamustoitlustust on võimalik tellida vastavalt soovile matka keskele, lõpp-punkti või enda väljavalitud kohta.

Elamustoitlustust serveeritakse gruppidele alates 15 inimesest ja hind on al 30€/in.

Kliki ja tutvu metsarestorani menüüga


Vaata majutuskohti Puisa Ürgoru piirkonnasmajutus piusa ürgorus

Fatbike rattamatkadega on võimalik alustada ka kõikide allolevate majutusasutuste juurest:

Vasekoja Puhkekeskus – www.vasekoja.ee

Piusa Ürgoru Puhkekeskus – majutuskohti 2st kuni 77le, suur peosaal, suur suitsusaun 20le  www.puhkemaja.ee

Piusa Ürgoru Puhkekeskuse suitsusaun – https://www.puhkaeestis.ee/et/piusa-urgoru-puhkekeskuse-suitsusaun

Jõeveere Puhkeküla – majutuskohti kuni 8le, ehe Eestiaegne suitsusaun, kautusealune kuni 50le – http://joeveerepuhkekula.weebly.com/

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada