fbpx

Fatbike rattamatk Rõuge Ürgorus

icon-dashboard Raskusaste: Koostame marsruudi vastavalt grupi võimekusele. Radu nii algajatele, kui edasijõudnutele
icon-road Matka pikkus: 15 km Vajadusel saame teha marsruudi pikemaks või lühemaks.
icon-dashboard Gruppidele: alates 8 kuni 19 osalejat. Väiksematel seltskondadel ja üksikmatkajatel on võimalik liituda plaaniliste fatbike matkadega

Hind sisaldab:

icon-checkMatkakorraldust
icon-checkMatkajuhi teenust
icon-checkFatbike`i jalgratast “Silverback Scoop Fatty”
icon-checkRattakiivrit
icon-checkKäibemaksu
Küsi lisainfot tel +372 55 682 737 või info@puhkalooduses.ee

Meie teekonnale jääb viis järve, kuppelmaastik, põnevad metsarajad, vesioinad, Pesapuu vaatetorn ja palju muud põnevat.

Rõuge Ürgoru fatbike rattamatkal läbime ca 15 km põneva ringmarsruudi. Vastavalt grupi võimakusele saame marsruuti muuta jooksavalt ka pikemaks või lühemaks. Rõuge fatbike rattamatka pakume aastaringselt ja olenemata ilmast. Kevadest sügiseni matkame mööda matka- ja metsaradu pidi ja talvel põikame heade jääolude korral ka järvejääle. Matka alustame Hinni Kanjoni parklast või vajadusel mõne Rõuge piirkonna majutusasutuse juurest. Enne matkale asumist teeme Teile põhjalikult selgeks sõiduvõtted, et kõigile jääks matkast positiivne elamus. Matk kulgeb rahulikus tempos, teeme hingetõmbepause ja kuulame matkajuhi harivaid lugusid loodusest, Rõuge piirkonnast ja elust enesest. Naudime seltskonda ja värskes õhus liikumist. 

Matk on jõukohane kõigile, kellel pikkust vähemalt 150 cm. 

Fatbike jalgrattamatkasid soovitame elavamaks muuta metsarestorani või matkaeinega.  Aitame leida Teile ka Rõuge piirkonnas sobiva majutuskoha või kuuma sauna. Küsi pakkumist ja soovitusi !

Fatbike jalgrattamatkasid Rõuge piirkonnas korraldame 8- kuni 19-liikmelistele gruppidele. Üksikmatkajaid või väiksemaid seltskondi ootame plaanilistele fatbikematkadele.

Liitu plaaniliste fatbike rattamatkadega !

Plaanilised matkad väljuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel. Matkale on võimalik tulla üksi või väiksema grupiga. Leia allpool olevast plaaniliste matkade kalendrist endale sobilik matk, täida registreerimisvorm või helista +372 55 682 737 ja kohtume matkal !

Mis fatbike rattamatkale selga, mis kaasa?

rõuge fatbike rattamatk

  • Riietuge vastavalt ilmastikuoludele, soovitavalt sportlikult ja kihiliselt. Talvisel ajal buff ehk torusall või õhuke spordimüts kiivri alla. Arvestage, et riided võivad ka kergelt määrduda.
  • Veepudel
  • Hea tuju ja lahtised meeled

Kuhu tulla?

Kogunemine Hinni kanjoni parklas. Vaata juhiseid SIIT. Vajadusel võime matkaga alustada ka Teile sobivas kohas Rõuge piirkonnas.


 

Telli Fatbike matkale matkaeine või hõrgutav metsarestoran

Lihtne ja kosutav matkaeinematka toitlustus

Matkaeinet serveerime olenevalt Teie soovist einestamiseks sobivas paigas, kas matka alguses, keskel või lõpus. Matkaeine sisaldab suppi Teie valikul (frikadelli-, herne-, värskekapsasupp, borš või seljanka), hapukoor, leib, morss, magus saiake ja puuvili.

Matkaeine serveeritakse matka alguses või lõpus gruppidele alates 10 inimestest ja hind on 8 €/in

Elamustoitlustus ehk metsarestoran keset kaunist loodust

toitlustus matkal

 

Elamustoitlustuseks nimetame toidu valmistamise ja serveerimise kunsti vabas looduses.

Interjöör vaheldub aastaaegade muutudes ja elamus saabub ehedast toidust, mis osaliselt valmib elusal tulel. Pole plastnõusid, kiletelke, ega aiatoole. On elus lõke, puuliuad, kuksad, lõkkepannid ja nõgine kohvikann.

Klient saab menüüst enne üritusele tulekut meelepärased toidud välja valida. Miks mitte pidada sünnipäeva looduses koos sõpradega lõkke ääres istudes, head toitu nautides ning mõnusalt vesteldes. Elamustoitlustust on võimalik tellida vastavalt soovile matka keskele, lõpp-punkti või enda väljavalitud kohta.

Elamustoitlustust serveeritakse gruppidele alates 10 inimesest ja hind on al 42 €/in.

Kliki ja tutvu metsarestorani menüüga


Vaata majutuskohti Rõuge piirkonnasööbikuoru villa

Meie soovitame:

Ööbikuoru Villa – www.oruvilla.ee

Kiidi Turismitalu – www.kiidi.ee

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada