fbpx
tõukekelgumatkad

Mis on tõukekelgumatk?

Tõukekelk ehk rahvakeeli Soome kelk on pikkade jalastega ees lükatav kelk, millel on istekoht ühele inimesele. Sõitja peab seisma tõukekelgu ühel jalasel ja panema kelgu teise jala tõugetega lumel või jääl liikuma. Kelgu suuna juhtimiseks peab kinni hoidma käepidemest. Tõukekelgumatk on jõukohane kõigile, matka tempo on rahulik. Pikkus jääb reeglina 7-10 km vahemikku ja ajaliselt kestab 2 kuni 3 tundi.

Tõukekelgumatkade hinnad on 20€ täiskasvanu ja 15€ laps (9-17a), öised lampide säras matkad 25€ osaleja. Koolieelikutele tõukekelgu esimesel istmel tasuta. Tõukekelgumatkad sobivad lastele alates üheksast eluaastast. Väiksemad lapsed saavad matkaga liituda, istudes tõukekelgu eesmisel istmel.

Hind sisaldab: tõukekelku, matkajuhi teenust, kuuma teed ja olenevalt matka spetsiifikast lisaks jäätaldasid, jäänaaskleid, pealampe või valgustatud kelke.

Korraldame tõukekelgumatku Eesti jäätunud järvedel ja matkaradadel gruppidele 6 kuni 50 osalejale. Väiksemaid seltskondi või üksikmatkajaid ootame meie plaanilistele tõukekelgumatkadele

Matka juhib retkejuht kes jagab enne tõukekelgumatka algust näpunäiteid ja soovitusi kuidas tõukekelguga professionaalse pilguga sõita. Matkal räägime huvitavaid lugusid loodusest ja matkamisest, uurime taime-/loomariiki ja muidugi tunneme rõõmu heast seltskonnast. 

Broneeri või küsi pakkumist: info@puhkalooduses.ee või tel: 55682737

Vali sobiv tõukekelgumatk ja tule matkale !

Söök ja majutus

Pakume matkaeinet või elamustoitlustust kas matka alguses, keskel või lõpus.  Leiame Teile ka sobiva majutuse, sest teame parimaid majutuskohti matkaradade läheduses.

tõukekelgumatkade toitlustus
Metsarestoran

Pilte tõukekelgumatkadest

Tõukekelgumatkade videod

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 5340 2462

Saada