fbpx

Fatbike rent, e-fat rent ja tõukekelgu rent Taevaskojas 24/7

Helista 5340 2462 ja lepi aeg kokku, või täida ankeet. Oleme sinu jaoks alati avatud, 24/7

Rendi hinnad (kuni 3 h):

  • Fatbike: 20 €
  • E-fat: 40 €
  • Tõukekelk: 10 €

Hind sisaldab:

  • Matkavarustust
  • Ohutusvarustust
  • Sõiduõpet
  • Kui soovite sõiduvahendit kasutada ka pimedal ajal, siis saame teile anda kaasa sõiduvahendi külge käivad laternad või pealambid. 

icon-level-up Asukoht: Sõltuvalt teie valitud päevast saab vahendid kätte meie rendipunktist Taevaskoja külas või Taevaskoja Matkakeskusest.

 

Rendi ja sõida kohe Taevaskoja metsaradadel!

Anname võimaluse matkasellidel tegutseda emotsiooni ajel. Enam ei pea ootama, et keegi loodusretke korraldab. Seikluse saab ette võtta igaüks ise ja endale sobival ajal. Uued kogemused ja meeldejäävad emotsioonid saavad just siin alguse. 

Fatbike või e-fat jalgrattaga saate liigelda Taevaskoja teedel ja matkaradadel. Saate kulgeda lummavatel metsaradadel, läbida Maarja küla, ületada Otteni silla, jalutada Roiupalu õpperajal, sõita Suure TaevaskojaniFatbike-rattaid on meil kasvule alates 150 cm. 

Tõukekelguga saate liuelda Taevaskoja lumistel teedel ja metsaradadel. Saate nautida mägedest alla sõitmist ja nende vallutamist, sõita Emalätte juurde, liuelda mööda Väikesest-Taevaskojast, otsida üles Gabrieli männi ja nautida lumiste teede võlu. Tõukekelke on meil kaht tüüpi. Vanakooli tõukekelgul on ees iste, millel saab lapsele sõitu teha või ise jalga puhata. Nn sportkelgud on istmeta. Kui teed kisuvad libedaks, siis anname teile paremaks haakumiseks saabaste alla jäätallad. 

Enne sõitu teeme teile ohutu kasutamise kiirkursuse. Jääle me minna ei luba. Rattasõiduks anname teile rattakiivri. Kaasa saate ka mobiilse rajakaardi ja telefonihoidja.

Selleks, et kindlustada soovitud vahendi(te) olemasolu, täida broneeringuvorm või helista tel: 5340 2462

Kui soovite meie matkavarustust kasutada mujal Eestis või teisel ajal, siis võtke meiega ühendust 5340 2462. Kaasarendi hinnad ja tingimused on hinnakirjas.