Parvematkad | Lõuna-Eesti jõgedel | Taevaskojas, Võhandul jpm

Parvematkad – seltskondlik ja turvaline veematk Lõuna-Eesti kaunimates paikades

parvematkad rafting kanuuparved

Kummiparvematkad – turvaline viis nautida suurvett ja põnevaid kärestikulisi jõgesid !

Kummiparved sobivad ideaalselt nautimaks veematkamõnusid Eestimaa kõige adrenaliinirohkematel ja kiirevoolulisematel jõgedel, kartmata ümberminekut ! Kummiparvematkasid korraldame kõikjal Eestis. Kummiparvematkale tulekuks ei pea olema eelnevat kogemust veematkamisest, kõik on lihtne ja turvaline. Eriti veel kui instruktor teeb enne matka Teile kõik üksipulki selgeks! Kummiparved täidavad oma eesmärki hästi Võhandu, Piusa, Jägala, Purtse ja Emajõel. Miinium grupid al. 6 osalejast. Kummiparv sobib ideaalselt ka mitmepäevaseks veematkaks.

Küsi pakkumist või telli kummiparvematk info@puhkalooduses.ee tel: 55682737 Aitame leida Teile ka sobiva majutuse, telkimisplatsi või toitlustuse !

 

Kanuuparvematkad – kõige turvalisem ja rahulikum veematkamise viis !

Kanuuparv koosneb kolmest omavahel kokku ühendatud kanuust, kuhu peale on lisatud platvorm. Ühele parvele mahub  maksimaalselt 11-12 inimest, kellest neli või kuus aerutavad. Hinnad al. 10€ osaleja. Kanuuparv ei lähe kuidagi ümber, seega on ta üks turvalisemaid jõematka aluseid. Kanuuparvel saab pidada pikniku, fotografeerida, püüda kala, päevitada jne. Kanuuparvematkale on oodatud ka väikesed lapsed, vanaisad ja vanaemad. Sobib ideaalselt alg- või põhikooliklassidele koolireisiks, sünnipäeva tähistamiseks või sõpruskonnaga väljasõiduks. 

Parim paik kanuuparvematkaks on Ahja jõgi, Taevaskojas, Võhandu alamjooks ja Emajõgi. Telli kanuuparvematk info@puhkalooduses.ee või helista 55682737 Aitame Teile leida ka sobiva majutuse, telkimisplatsi või toitlustuse !

 

Liitu plaaniliste matkadega

 

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada