fbpx

Rendi ja sõida kohe! Matkavarustuse rent

Taevaskoja Matkakeskuses K-P 11:00-18:00

Kahe tunni rendihinnad:
icon-dashboard
Kanuu: 10 € osaleja
icon-dashboard
Kanuuparv: 10 € osaleja
icon-dashboard
Aerulaud: 15 € osaleja
icon-dashboard
Fatbike: 15 € osaleja
icon-dashboardKui soovite sõiduvahendit terveks päevaks rentida, siis lisandub hinnale 5 € osaleja kohta. Päev lõppeb Matkakeskuses kell 18:00.

Hind sisaldab:
icon-checkMatkavarustust
icon-checkOhutusvarustust
icon-checkSõiduõpet
icon-checkKäibemaksu

icon-level-up Asukoht: Google maps: Taevaskoja Matkakeskus

Rendi ja sõida kohe Taevaskoja rattaradadel või paisjärvel!

Taevaskoja Matkakeskus annab võimaluse matkasellidel tegutseda emotsiooni ajel. Enam ei pea ootama, et keegi loodusretke korraldab. Seikluse saab ette võtta igaüks ise ja endale sobival ajal. Põlvamaal Taevaskoja Matkakesuses Taevaskoja matkaradade parklas saate suvekuudel rentida varustust, mis teie külastusele uue vormi loob. 

Uued kogemused ja meeldejäävad emotsioonid saavad just siin alguse. 

Fatbike jalgrattaga saate liigelda Taevaskoja teedel ja matkaradadel. Saate kulgeda lummavatel metsaradadel, läbida Maarja küla, ületada Otteni silla, jalutada Roiupalu õpperajal, sõita Suure Taevaskojani. Fatbike-rattaid on meil kasvule alates 150 cm.

Veesõidukeid – aerulauda, kanuud ja kanuuparve saate kasutada Saesaare e. Taevaskoja paisjärvel, mille kallastel paljanduvad imelised miljoneid aastaid tagasi vormitud liivakivipaljandid. Võite kulgeda rahulikult ning nautida looduse võlu ja linnulaulu, püüda kala või ilusaid kaadreid fotosilma. Kanuuparvel on võimalik isegi pikniku pidada. Võite liikuda ka sportlikul kiiruse ning kehale ja vaimule sel moel toonust anda. Veel olles saate läbi põigata imelisi koogikesi pakkuvast kohvikust AMPER.

Enne sõitu teeme teile ohutu kasutamise kiirkursuse. Veele minekul anname teile selga päästevesti. Soovi korral saate kaasa veekindla koti. Rattasõiduks anname teile rattakiivri. Kaasa saate ka mobiilse rajakaardi ja telefonihoidja.

Selleks, et kindlustada soovitud vahendi(te) olemasolu, tehke broneering siin:

Kui soovite meie matkavarustust kasutada mujal Eestis või teisel ajal, siis võtke meiega ühendust 5340 2462. Kaasarendi hinnad ja tingimused on hinnakirjas.