Fatbike jalgrattamatkad Lõuna-Eesti matkaradadel Puhka Looduses

Mis on fatbike ja kellele see sobib?

fatbike jalgrattamatkad eestis

Fatbike ehk paksurattaline jalgratas on väga hea läbivusega maastikuratas, millega on võimalik sõita pea kõikjal ja igal aastaajal – lumel, jääl, poris, liival, matkaradadel jne. Laiad, 4,7 tollised rehvid, annavad fabike`le hea läbivuse, ning teevad sõidu tehniliselt lihtsamaks ja lõbusamaks võrreldes tavalise maastikurattaga. Fatbike matkasid saame pakkuda alates 5 kuni 19 liikmelistele gruppidele. Väiksemaid seltskondi ootame meie plaanilistele väljumistele.

Matkad kulgevad rahulikus tempos, iga 15-20 minuti järel toimuvad harivad puhkepausid – räägime loodusest/vaatamisväärstustest, naudime seltskonda ja jaheda ilma korral pakume kuuma teed.

Fatbike matkad sobivad kõigile kellel on pikkust vähemalt 150 cm ja kes oskavad kaherattalise peal tasakaalu hoida. Matka marsruudid koostame vastavalt Teie grupi võimekusele. Näiteks, kui on elujõus mehed/naised/lapsed siis saame teha matka natuke tehnilisema ja raskema. Kui aga seltskonnas on soliidses eas härrasid/prouasid, koostame matka kergemaid radu pidi. Ja vajadusel saame muuta marsruuti kergemaks või raskemaks isegi matka vältel. 

Kogu ürituse korralduse – majutuse, toitlustuse ja matkakorralduse võite usaldada meie kätte. Teeme Teile personaalse pakkumise, lähtudes Teie soovidest.

Kaua fatbike rattamatk kestab ja palju maksab?

Hea enesetunde ja piisava koormuse annab 2-4 tunnine retk.

Fatbike matkade hind Lõuna-Eestis on al. 25€ osaleja. Mujal Eestis hind alates 30€ inimene

Hinnas sisaldub: matkakorraldus, matkajuhi teenus, fatbike jalgratas Silverback “Scoop Fatty”, rattakiiver ja käibemaks.

Kus fatbike matkad toimuvad?

Meie kodurajad on Lõuna-Eestis, kuid soovi korral korraldame kamujal Eestis

Matka lõpliku marsruudi koostame vastavalt teie soovidele – lühema või pikema, kergema või tehnilisema. Kui soovite rohkem infot radade kohta või ei tea millist valida, küsige julgelt meie nõu !

Rendi ja tee ise ehk self-guided fatbikematkad 

Fatbike rattaid rendime Taevaskojas välja ka ilma matkajuhi teenuseta. Matkajuhiks saad olla sina ise! Võta ühes täislaetud mobiiltelefon ja meie anname sulle ratta mobiilihoidja ja vastava navigeerimisäpi kus on peale märgitud põnevamad fatbike rattarajad. Taevaskojas on meil valikus radasid erineva pikkuse ja raskusastmega. Kõik rajad on ringmarsruudid ehk algus- ja lõpp-punkt on samas kohas.

Taevaskojas on fatbike rattaid võimalik rentida 24/7, lihtsalt helista ette tel 55682737 või broneeri aeg info@puhkalooduses.ee

Rendi hind: 15€/päev Hinnas: kvaliteetne fatbike jalgratas, rattakiiver, ratta mobiilihoidja ja navigeerimisäpp koos rajakaartidega. Rattaid on meil kokku kuni 20le.

 


 

Valik fatbike rattamatkasid

 

Plaanilised fatbike rattamatkad

Plaanilised matkad väljuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel. Matkale on võimalik tulla üksi või väiksema grupiga. Leia allpool olevast plaaniliste matkade kalendrist endale sobilik matk, täida registreerimisvorm või helista +372 55 682 737 ja kohtume matkal !


Galerii fatbike matkadest

 

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada