Fatbike jalgrattamatkad Lõuna-Eesti matkaradadel
fatbike rattamatkad eestis

Mis on fatbike ja kellele see sobib?

fatbike jalgrattamatkad eestis

Fatbike ehk paksurattaline jalgratas on väga hea läbivusega maastikuratas, millega on võimalik sõita pea kõikjal ja igal aastaajal – lumel, jääl, poris, liival, matkaradadel jne. Laiad, 4,7 tollised rehvid, annavad fabike`le hea läbivuse, ning teevad sõidu tehniliselt lihtsamaks ja lõbusamaks võrreldes tavalise maastikurattaga. Fatbike matkad on jõukohased kõigile kellel on pikkust vähemalt 150 cm ja kes oskavad kaherattalise peal tasakaalu hoida. Matka marsruudid koostame vastavalt grupi võimekusele. Vajadusel saame muuta matka kergemaks/raskemaks  või pikemaks/lühemaks isegi ürituse vältel.  Fatbike matkasid on võimalik tellida 5 kuni 19 liikmelistele gruppidele. Väiksemaid seltskondi või üksikmatkajaid ootame meie plaanilistele matkadele.  Loe edasi...

Kaua fatbike rattamatk kestab ja palju maksab?

Hea enesetunde ja piisava koormuse annab 2,5-4 tunnine rattamatk.

Fatbike matkade hind Lõuna-Eestis on al. 25€ osaleja. Mujal Eestis hind alates 30€ osaleja

Hinnas sisaldub: matkakorraldus, matkajuhi giiditeenus, fatbike jalgratas Silverback “Scoop Fatty”, rattakiiver ja käibemaks.

Kus fatbike matkad toimuvad?

MaakondRadaHind
Üle EestiPlaanilised matkad – VAATA KALENDRIT20-30€ osaleja
PõlvamaaTaevaskojasKÕIGE POPULAARSEM PÕLVAMAAL20€ osaleja
PõlvamaaMeenikunno loodusradadel20€ osaleja
PõlvamaaKooraste järvistu rattaradadel20€ osaleja
PõlvamaaVärska Laskevälja rattaradadel25€ osaleja
VõrumaaPiusa Ürgoru matkaradadelKÕIGE POPULAARSEM VÕRUMAAL
25€ osaleja
VõrumaaRõuge ürgoru matkaradadel25€ osaleja
TartumaaElva loodusradadel – KÕIGE POPULAARSEM TARTUMAAL25€ osaleja
TartumaaTartu linnas ja selle ümbruses25€ osaleja
TartumaaPiirisaarde (ainult talvisel ajal mööda jääd)25€ osaleja
ValgamaaOtepää ja Pühajärve loodusradadelKÕIGE POPULAARSEM VALGAMAAL25€ osaleja
HarjumaalSuurupi pankrannikulKÕIGE POPULAARSEM HARJUMAAL30€ osaleja
HarjumaalPaldiski pankrannikul30€ osaleja
HarjumaalKõrvemaa loodusradadel30€ osaleja
Ida-ViruAidu karjääris30€ osaleja
Üle EestiTeile sobival rajalKokkuleppel

Matka lõpliku marsruudi koostame vastavalt teie soovidele – lühema või pikema, kergema või tehnilisema. Kui soovite rohkem infot radade kohta või ei tea millist valida, küsige julgelt nõu, aitame meeleldi.


Valik fatbike rattamatkasid

Plaanilised fatbike rattamatkad

Plaanilised matkad väljuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel. Matkale on võimalik tulla üksi või väiksema grupiga. Leia allpool olevast plaaniliste matkade kalendrist endale sobilik matk, täida registreerimisvorm või helista +372 55 682 737 ja kohtume matkal !

Oct
29
Fri
2021
Kanuu- ja parvematk Võhandu jõel, lõigul Leevi-Süvahavva-Reo / 13km / 3h @ Võhandu jõgi
Oct 29 @ 13:00

Kanuu- ja parvematk Võhandu jõel, lõigul Leevi-Süvahavva-Reo

kanuumatk ja majutus icon-clock-o Kestvus: 3-3,5  tundi icon-tag Hind: Kummiparv: 20€ täiskasvanu 15€ laps (kuni 17a.) / Kanuu: 25€ täiskasvanu 15€ laps (kuni 17a.) icon-tag Hind sisaldab: kohta 2- ja 3-kohalises kanuus või 4 kuni 6-kohalises raftis, päästevesti, aeru, veekindlat kotti, instruktaazi, autode ümbervedu matka lõpp-punkti ja kaldajulgestust. icon-dashboard Raskusaste: “Kerge” icon-road Matka pikkus: 13 km icon-level-up Kohalesõitmise juhend: Vaata siit! Võrust 20 km, Tartust 72 km, Tallinnast 250 km. Kogunemine Leevi HEJ sillal. Matka ja marsruudi kirjeldus: Plaanilisetele veematkadele on oodatud väiksemad seltskonnad, alates kahest osalejast. Vee peal liigub iga seltskond endale meelepärases tempos, võimalik on kulgeda täiesti privaatselt. Matkajuhti veel Teiega kaasa ei liigu, kuid kohtate teda keerukamates kohtades Teid abistamas. Leevi-Süvahavva-Reo on Võhandu jõe kõige populaarsemaid ja ilusamaid veematka teekondi. Lõigule jäävad Võhandu jõe kõige kuulsamad kärestikud (Lauri –, Kassi -, Viira-  ja Süvahavva) ja kõige võimsamad liivakivipaljandid (Põdramüür, Viira veskimüür, Kalmetu müür, Tsirgu müür jne). Antud lõik on jõukohane kõigile, ei vaja eelnevaid teadmisi veematkamisest. Meeldiva matkaelamuse tagame stabiilsete kanuude või raftitega ja põhjaliku instruktaažiga. Vali endale meelepärane sõiduvahend:  kahe-ja kolmekohalised kanuud või 4 kuni 6 kohalised kummiparved

Täida päringuvorm või helista tel: 555682737 ja kohtumiseni matkal !

Näitena: Veematk Võhandu jõel 10. juuni kl 11:00

Pilte fatbike matkadest

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada