When:
21. January 2018 @ 12:00
2018-01-21T12:00:00+02:00
2018-01-21T12:15:00+02:00
Where:
Järvemuuseum, Võrtsjärve
Järvemuuseum
Cost:
20€ osaleja
Contact:
Mikko
+372 55 682 737

tõukekelgumatkad võrtsjärvel
icon-clock-o Matka kestvus: 2-3 tundi
icon-tag Hind: 20€ osaleja.
Hind sisaldab – matkajuhi teenust, põhjalikku intruktaazi, matkavahendiks omal valikul kas tõukekelk või fatbike jalgratas, turvavarustust (rattakiiver, jäänaasklid, jäätallad)
icon-dashboard Raskusaste: Kerge, jõukohane kõigile
icon-road Matka distantsi pikkus: 7-8 km
icon-level-up Kohalesõitmise juhend: Vaata siit! Tartust 50 km, Viljandist 60 km, Tallinnast 190 km. Kogunemine Võrtsjäve Limnoloogiakeskuse parklas.

Tõukekelgu- ja fatbikematk kummitusliku nimega asustamata väikesaarele Võrtsjärvel
fatbike võrtsjärvel

Ilmselt oled Sinagi näinud filme või lugenud raamatuid kummituslikest saartest, kus iga nurga taga valitseb oht või hüppab välja mõni inimsööjate hõim. Kas see ka nii on Võrtsjärvel asuval Tondisaarel, seda me lähemegi järgi uurima. Et meil oleks natuke julgem minna, ootame ka sind kampa !

Alustame kogunemisega Võrtsjärve Limnoloogiakeskuse parklas, kus jagame kätte retkeks vajamineva varustuse. Tondisaarele saame talvistes oludes mööda jääd, seega matkavahendiks saad endale valida kas tõukekelgu või paksurattalise jalgratta. Enne teele asumist teeb retkejuht selgeks kõik vajalikud sõiduvõtted ja räägib jääl liikumise ohutusest. Kõik me oleme varustatud jäänaasklitega ja püsime retkejuhi valvsa silma all. Turvalisuses me järeleandmisi ei tee arvestades veel, et ees on ootamas Tondisaar 😉

NB! Kui jääolud ei ole antud kuupäeval piisavalt turvalised ja ohutud siis tagastame osalustasu ja liigutame ürituse toimumisaja edasi.

 

Kuidas riietuda ja mida retkele kaasa võtta?

 • Riietuge vastavalt ilmastikuoludele, soovitavalt sportlikult ja kihiliselt. Kätte soojad kindad ja jalga soojad sokid. Teadmiseks, et külm võib hataka just kätel ja varvastel.
 • Veepudel ja midagi näksimist

 

Rega ennast matkale ja võta kaasa elukaaslane/head sõbrad/kolleegid. Kui soovid retke endale sobival kuupäeval ja kellaajal siis kirjuta meile info@puhkalooduses.ee

Registreeri plaanilisele matkale täites allolev kontaktivorm või helista tel 55 682 737. Lisa juurde ka millega soovid tulla, kas tõukekelgu või paksurattalise jalgrattaga.

  Nimi*

  Email*

  Telefon*

  Märgi osalejate arv:

  Täiskasvanuid

  Lapsi (vanuses 7-17a.)

  Eelkooliealisi (0-6a.)

  Vali sõiduvahend:

  Vali makseviis:

  Kirjuta siia matk, kuupäev, kellaaeg, küsimused

  Nõustun broneerimistingimustega