/
/
Sünnipäevamatkad

Parvepidu sobib lastele 10-ndast eluaastast

Väärt idee lapse sünnipäeva pidamiseks!

Kutsu endale külla piraadid, amatsoonid, merineitsid või viikingid ja tule kanuuparvega Taevaskoja paisjärvele seiklema. Haagime parvele 2 aerulauda sappa. Nii saavad kõik lapse sünnipäeval osalejad ka aerulauasõitu proovida. 

Lapse sünnipäevapakett "Parvepidu" sobib kõige paremini lastele alates 10-ndast eluaastast. Kuid vanusele pole piiri - ka sülelapsed ja vanavanemad saavad peost osa võtta. Osalejate arv 10-30. Iga kümne osaleja hulgas võiks olla vähemalt 2 täiskasvanut.

Taevaskoja paisjärv piirneb Ahja jõe ürgoru iidsete kallastega kus paljanduvad mitmed liivakivipaljandid. Parveretkel saate püüda kala, fotografeerida, käia ujumas, proovida aerulauasõitu, mängida seltskonnamänge. Parvele võite võtta kaasa piknikukorvi ja sünnipäevatordi. Huvitava ja mitmekülgse toidu saate kaasa tellida näiteks siit: Geidi's Bakery 

Kui tunned, et tahaks kaa oma seltskonnale nii lahedat sünnipäeva, aga vanus pole enam see - ära nukrutse parvesõit sobib kõigile seiklushimulistele. Anna oma ideest teada.

kanuuparv_Taevaskojas (1)

Telli matkale lisaks matkatoitlustus

Meie matkamenüü valikus on lihtne ja toitev matkaeine, ning hõrgutav ja eksklusiivne metsarestoran.

Matkaeinet serveerime olenevalt teie soovist einestamiseks sobivas paigas, kas matka alguses, keskel või lõpus. Matkaeine sisaldab suppi (seljanka, borš lihaga või lihata, hernesupp), hapukoort, leiba, morssi, magusat saiakest ja puuvilja.

Matkaeinet pakume gruppidele alates 10 inimestest hinnaga 8 € sööja (või miinimumhinnaga 80 €). 

Lihtne ja kosutav matkaeine. Puhkalooduses.ee

Metsarestoran ehk elamustoitlustus keset kaunist loodust

Metsarestoraniks nimetame toidu valmistamise ja serveerimise kunsti vabas looduses. Interjöör muutub aastaaegade vaheldudes ja elamus saabub ehedast toidust, mis osaliselt valmib elusal tulel. On elus lõke, puidust liuad, kuksad, lõkkepannid ja nõgine kohvikann.

Miks mitte pidada sünnipäeva looduses, koos sõpradega lõkke ääres istudes, head toitu nautides ning mõnusalt vesteldes. Elamustoitlustust on võimalik tellida vastavalt soovile matka keskele, lõpp-punkti või enda välja valitud kohta. Tavapäraselt pakume Metsarestorani RMK lõkkekohtadel, aga võite toitlustuse tellida ka mujale. 

Metsarestorani hind osaleja kohta on 55 €. Põlvamaal metsarestorani elamustoidu tellimiseks peab grupi suurus olema vähemalt 10 inimest, mujal Eestis vähemalt 15 inimest. Väljaspool Põlva maakonda lisandub transporditasu 150 €. Metsarestorani menüüvalik.

Metsarestoran. Matka toitlustus. Puhkalooduses OÜ

Meie matkajuhid

Mikko Reponen
Mikko Reponen
Retkejuht, kindlakäeline oskuste arendaja, instruktor

Selge sõna ja kindla sihiga matkamees juba varajasest noorusest. Elukeskkonna hoidmine ja looduskoosluste säilimine on tema teemaks. 

mari_loorman_
Mari Loorman
Retkejuht, külastuskogemuse disainer

Julge ja ekstreemsusi otsiv. Temaga võib metsa minna ka võõras kohas ja pimedas. Peab lugu muistenditest, rahvatarkusest ja vabadusest. 

lasse_virolainen_
Lasse Virolainen
Retkejuht, looduse loomuse tundja ja naljameister

Muheda huumoriga loodusemees, kes liigub metsateedel nii tööl kui puhkehetkel. Võidab oma juttudega ka kõige rahutuma seltskonna tähelepanu.