Matkale registreerimine

Peale registreerimist saadame e-mailile kinnituse ja matka info - kuhu tulla, mis selga/jalga. Matkadel osalemiseks ei ole teil vaja spetsiaalset varustust. Matkaks vajaminevad vahendid ja turvavarustus on meie poolt ja hinna sees. Kui siiski tekkis küsimusi, siis vastame meeleldi 5340 2462.

*
*
*
*

Siia alla tekib seos eventiga (kui on):

Event set
Võhandu Maratoni treening-kanuumatk lõigul Paidra-Leevi-Reo
Canoeing on Võhandu River
06.04.2024 11:00
Hinnas 2- või 3-kohaline kanuu, aer, päästevest, veekindel kott, instruktaaž, auto ja varustuse ümbervedu matka lõpp-punkti, kaldajulgestus. Distants 23 km
Soovid end proovile panna Võhandu Maratonil või võtta ette pikema veeteekonna Võhandu jõel? Võta sõber punti ja tulge läbige kanuuga kaunid 23 km. Matkateele jäävad ka Võhandu jõe kõige kärestikulisemad lõigud. Matk sobib kõigile, kes on keskmise sportliku tasemega ning otsivad väikest adrenaliini. Jõgi kulgeb mööda Võhandu jõe ürgoru maastikukaitseala.
Täpse kokkusaamise koha info saadame kõigile registreerujatele e-kirja teel.
Price includes 2-3 seater canoe, oar, life jacket, instruction, removal of your vehicle and personal belongings to the end point, security on shore. Distance 23 km
On the hike, we cross the most rapid and beautiful section of the Võhandu river. The hike is suitable for those with an average level of fitness and looking for a little adrenaline. The river runs along the Võhandu river valley landscape protection area.
We will send the exact meeting place information to all registrants by e-mail.
Võhandu
Canoes
Medium
25
25
5 h