Matkale registreerimine

Peale registreerimist saadame e-mailile kinnituse ja matka info - kuhu tulla, mis selga/jalga. Matkadel osalemiseks ei ole teil vaja spetsiaalset varustust. Matkaks vajaminevad vahendid ja turvavarustus on meie poolt ja hinna sees. Kui siiski tekkis küsimusi, siis vastame meeleldi 5340 2462.

*
*
*
*

Siia alla tekib seos eventiga (kui on):

Event set
Võhandu Maratoni treening-raftimatk lõigul Paidra-Leevi-Reo
Rafting on Võhandu river
06.04.2024 11:00
Hinnas 6-kohaline raft, aer, päästevest, veekindel kott, instruktaaž, auto ja varustuse ümbervedu matka lõpp-punkti, kaldajulgestus. Distants 23 km
Tahad osaleda Võhandu Maratonil, või soovid end ja oma sõpru proovile panna pikema veematka läbimisel? Tule ja võta ette 23 km pikkune veeteekond, millele jäävad mitmed tuntud paljandid, kärestikud ja kevade kenad värvid. Teekonna edukas läbimine eeldab keskpärase füüsilise vormi olemasolu. Pane kokku oma 6-liikmeline seltskond ja tule 23 km pikkusele veeteekonnale.
Täpse kokkusaamise koha info saadame registreerujatele broneeringut kinnitava kirjaga e-maili teel.
Price includes 6-seater raft, oar, life jacket, instruction, removal of your vehicle and personal belongings to the end point, security on shore. Distance 23 km
We cross the most rapid section of the Võhandu river. The hike is suitable for anyone with a average fitness level. Seral well-known outcrops are located on the banks, such as the Viira Veskimüür (Viira Mill Wall) and the Põdramüür (Moose Wall). The river meanders in the Võhandu river valley landscape protection area.
We will send information about the exact meeting place and other details by e-mail.
Võhandu
Rafts
Medium
25
25
5,5 h