Matkale registreerimine

Peale registreerimist saadame e-mailile kinnituse ja matka info - kuhu tulla, mis selga/jalga. Matkadel osalemiseks ei ole teil vaja spetsiaalset varustust. Matkaks vajaminevad vahendid ja turvavarustus on meie poolt ja hinna sees. Kui siiski tekkis küsimusi, siis vastame meeleldi 5340 2462.

*
*
*
*

Siia alla tekib seos eventiga (kui on):

Event set
Fatbike rattamatk Pühajärvel, Otepää lähistel
Fatbike tour in Otepää
25.11.2023 12:00
Hinnas on matkajuhi teenus, fatbike ratas kasvule alates 150 cm, rattakiiver, instruktaaž. Distants 15-20 km
Pühajärve on peidetus mitmeid legende ning selle ääres kulgevad põnevad matkarajad. Väntame matkajuhi eestvedamisel metsateedega tutvuma. Matkajuht räägib teile nii mõnegi järvepõhja peidetud saladuse. Lisaks uurime ümbritsevat loodust - nii õrna ja habrast kui tammede tugevust. Matk sobib kõigile, kel pikkust vähemalt 150 cm ning annab mõnusa füüsilise koormuse igale osalejale. Fatbike rattaga on mõnus sõita pehmetel metsaradadel, maastikul ja lumelgi.
Matka alguspunkti täpsed kordinaadid saadame broneeringu kinnitusega koos meili teel.
Price includes tour guide services, fatbike for height starting 150 cm, helmet, instruction. Distance 15-20 km
Many legends are hidden into Pühajärv lake. There are also exciting hiking trails along the shore. Let's get to know the forest roads under the guidance of a tour guide. The guide will tell you some secrets that are hidden at the bottom of the lake. In addition, we study the surrounding nature - both gentle and strong as oak trees. The hike is suitable for anyone with a height of at least 150 cm and provides a pleasant physical exercise for every participant. Most of the stories will be in Estonian in case there are foreigners in a group, the guide can share some of the information in English.
We will send the exact coordinates of the starting point of the hike by email with the reservation confirmation.
Pühajärve
Fat bikes
Easy
30
30
2.5 h