Matkale registreerimine

Peale registreerimist saadame e-mailile kinnituse ja matka info - kuhu tulla, mis selga/jalga. Matkadel osalemiseks ei ole teil vaja spetsiaalset varustust. Matkaks vajaminevad vahendid ja turvavarustus on meie poolt ja hinna sees. Kui siiski tekkis küsimusi, siis vastame meeleldi 5340 2462.

*
*
*
*

Siia alla tekib seos eventiga (kui on):

Event set
Iseseisvuspäeva räätsamatk Meenikunno rabas
Snowshoe hike in the Meenikunno bog
24.02.2024 12:00
Hinnas on retkejuhi teenus, harivad rabajutud, räätsad, käimiskepp, kuum tee. Distants ca 5 km
Kas oled diivanile liiga kauaks istuma jäänud, või pidulaua ahvatlusi kuritarvitanud või uueks aastaks kergekäeliselt lubadusi andnud? Mis iganes on põhjus - räätsadel looduses liikumine pakub rõõmu. Kvaliteetaeg toredate kaaslastega on garanteeritud.
Külastame Eesti üht mitmekülgsemat raba, kus on esindatud kõik rabale iseloomulikud kooslused. Matka juhib kogenud loodusmees, kes räägib osalejaile põnevaid lugusid rabaelust. Otsime koos loomade tegutsemise jälgi ja vaatame, mida leiab isegi talvel rabast põske pistmiseks. Matkajuttude sekka mahub nii raamatutarkusi, kui nalja ja põnevaid lugusid aastate tagant ja tänapäevast. Stardipunkti koordinaadid koos muu olulise infoga saadame teile peale registreerumist meili teel.
Price includes tour guide services, snowshoes, trekking pole, hot tea. Distance ca 5 km
We will visit one of the most versatile bogs in Estonia, where all characteristic of bogs are represented. The hike is led by a tour guide who tells the exciting stories about the bog life. Most of the stories will be in Estonian in case there are foreigners in a group, the guide can share some of the information in English. We will send the starting point coordinates together with other important information after registration by email.
Meenikunno
Snowshoes
Easy
25
20
2.5 h