Matkale registreerimine

Peale registreerimist saadame e-mailile kinnituse ja matka info - kuhu tulla, mis selga/jalga. Matkadel osalemiseks ei ole teil vaja spetsiaalset varustust. Matkaks vajaminevad vahendid ja turvavarustus on meie poolt ja hinna sees. Kui siiski tekkis küsimusi, siis vastame meeleldi 5340 2462.

*
*
*
*

Siia alla tekib seos eventiga (kui on):

Event set
Fatbike rattamatk Taevaskoja matkaradadel
Fatbike tour in Taevaskoja
26.11.2023 12:00
Hinnas on matkajuhi teenus, fatbike ratas kasvule alates 150 cm, rattakiiver, instruktaaž. Distants 15-20 km
Taevaskoja metsarajad kutsuvad sõitma. Siin on palju avastada. Saame näha tuntud liivakivipaljandeid nagu Suur Taevaskoda aga ka vähem teada Oosemägie ja Kivipalumäge. Metsarajad on siin vallatud, kurvilised ja mägised. Saame valida teekonna vastavalt teie võimekusele ja soovidele. Matk sobib kõigile, kel pikkust vähemalt 150 cm ning annab mõnusa füüsilise koormuse igale osalejale. Fatbike rattaga on mõnus sõita pehmetel metsaradadel, maastikul ja lumelgi.
Matka alguspunkti täpsed kordinaadid saadame broneeringu kinnitusega koos meili teel.
Price includes tour guide services, fatbike for height starting 150 cm, helmet, instruction. Distance 15-20 km
The forest trails of Taevaskoja (Heavenly Place) invite you to ride. There is a lot to discover here. We can see well-known sandstone outcrops such as Suur Taevaskoda (Great Heavens Hall), as well as lesser-known Oosemägi and Kivipalumägi. The forest trails here are wild, winding and mountainous. We can choose a route according to your ability and wishes. The hike is suitable for anyone with a height of at least 150 cm and provides a pleasant physical exercise for every participant. Most of the stories will be in Estonian in case there are foreigners in a group, the guide can share some of the information in English.
We will send the exact coordinates of the starting point of the hike by email with the reservation confirmation.
Taevaskoja
Fat bikes
Easy
30
30
2.5 h