Matkale registreerimine

Peale registreerimist saadame e-mailile kinnituse ja matka info - kuhu tulla, mis selga/jalga. Matkadel osalemiseks ei ole teil vaja spetsiaalset varustust. Matkaks vajaminevad vahendid ja turvavarustus on meie poolt ja hinna sees. Kui siiski tekkis küsimusi, siis vastame meeleldi 5340 2462.

*
*
*
*

Siia alla tekib seos eventiga (kui on):

Event set
Fatbike rattamatk Elva matkaradadel
Fatbike tour in Elva
13.04.2024 12:00
Hinnas on matkajuhi teenus, fatbike ratas kasvule alates 150 cm, rattakiiver, instruktaaž. Distants 15-20 km
Lisaks sõidurõõmule fatbike rattal on Elvas muudki avastada. Saame valida teekonna ja metsarajad vastavalt teie võimekusele ja soovidele. Matk sobib kõigile, kel pikkust vähemalt 150 cm ning annab mõnusa füüsilise koormuse igale osalejale. Paksurattalise rattaga on mõnus sõita metsaradadel, maastikul ja lumelgi. Kui kalorite kaotamine Sulle muret ei valmista, siis pane end kirja, ja sõber kaa. Teele läheme, kui registreerub vähemalt 6 osalejat. Maksimaalne osalejate arv on 20. Matka alguspunkti täpsed kordinaadid saadame broneeringu kinnitusega meili teel.
Price includes tour guide services, fatbike for height starting 150 cm, helmet, instruction. Distance 15-20 km
In addition to the pleasure of riding a fatbike, Elva has other things to discover. We can choose the route and forest trails according to your ability and wishes. The hike is suitable for anyone with a height of at least 150 cm and provides a pleasant physical exercise for every participant. It's nice to ride a fat-wheeled bike on forest trails, off-road and in snow. If losing calories isn't a concern for you, sign up and your friend too. We will go if at least 6 participants register. The maximum number of participants is 20. Most of the stories will be in Estonian in case there are foreigners in a group, the guide can share some of the information in English.
We will send the exact coordinates of the starting point of the hike by email with the booking confirmation.
Elva
Fat bikes
Easy
30
30
2.5 h