kanuumatkad lõuna eestis

Plaanid veematka?

Pakume:

icon-check Ühe- kuni viiepäevaseid  kanuu- ja parvematkasid Lõuna-Eesti ja Põhja-Läti jõgedel
icon-check Matkale on oodatud nii üksikmatkajad kui ka seltskonnad kuni 60 inimest
icon-check Kvaliteetset veematkakorraldust. Meie retkejuht omab 15 aastat veematkamise kogemust.
icon-check Põhjalikku instruktaazi ja soovi korral giiditud veematkasid
icon-check Täisteenust mitmepäevaste matkade puhul – koostame Teile personaalse matkakava. Aitame leida sobiva majutuse/sauna/telkimisplatsi, pakume ööbimiseks innovaatlisi ja mugavaid ripptelke
icon-check Toitlust – maitsvast matkaeinest kuni hõrgutava metsarestoranini
icon-check Majutust – leiame Teie soovidele vastava majutuse või parimad telkimispaigad jõgede kallastel

 

kanuumatkad lõuna eestis lätis

 

 

Kanuumatkad ja parvematkad Ahja jõel

icon-tag Hinnad: al. 13€ täiskasvanu ja 10€ laps(7-17a). Koolieelik tasuta
icon-dashboard Gruppidele: alates 6 kuni 70 osalejat. Väiksematele seltskondadele hind kokkuleppel või liituge meie plaaniliste kanuumatkadega
icon-road Marsruudid: 2 tunnist kuni 3 päevani
icon-info-circle Jõe kirjeldus: Ahja on Eesti üks maalilisemaid ja populaarseimaid veematkajõgesid Eestis. Peamine külastusala asub jõe keskjooksul, Ahja jõe ürgoru maastikukaitsealal, kus ürgsete metsade vahel paljanduvad järskude seintena 12-20 m kõrgused liivakivikaljud, mida rahvasuus kutsutakse Taevaskodadeks. Sobib kanuumatkamiseks ja parvematkamiseks kõigile, nii koolilastele, loodushuvilistele, seiklejatele ja vanematele. 

 

Kanuumatkad ja parvematkad Võhandu jõel

icon-tag Hind: al. 19€ täiskasvanu ja 13€ laps(7-17a). Koolieelik tasuta
icon-dashboard Gruppidele: alates 8 kuni 50 osalejat. Väiksematele seltskondadele hind kokkuleppel või liituge meie plaaniliste kanuumatkadega
icon-road Marsruudid: 3 tunnist kuni 4 päevani
icon-info-circle Jõe kirjeldus: Eelkõige on Võhandu tuntud oma põnevate kärestike ja kaunite liivakivipaljanditega. Võhandu jõgi on Eesti pikim jõgi ja sobib ideaalselt mitmepäevasteks kanuumatkadeks. Kõige populaarseimad lõigud jäävad jõe keskjooksule, kus leidub hulganisti kärestike ja vanade vesiveskite astanguid mis lisavad matkale põnevust. Samuti paljanduvad keskjooksul enamik liivakivipaljandeid mis on vaata, et veelgi suurejoonelisemad kui Ahja jõel.

 

Kanuumatkad ja parvematkad Emajõel

icon-tag Hind: al. 17€ täiskasvanu ja 14€ laps(7-17a). Koolieelik tasuta
icon-dashboard Gruppidele: alates 8 kuni 50 osalejat. Väiksematele seltskondadele hind kokkuleppel või liituge meie plaaniliste kanuumatkadega
icon-road Marsruudid: 3 tunnist kuni 4 päevani
icon-info-circle Jõe kirjeldus: Ideaalne mitmepäevasteks kanuu- või parvematkadeks. Populaarsemad marsruudid jäävad Tartu linna ümbrusesse. Küsi personaalset pakkumist !

Plaanilised kanuumatkad

Plaanilised matkad väljuvad kindlatel kuupäevadel ja kellaaegadel. Plaanilistele matkadele on oodatud grupid alates 2 kuni 10 osalejaga. Leia plaaniliste matkade kalendrist endale sobilik veematk, täida registreerimisvorm või helista +372 55 682 737 ja kohtume jõel !

 

Lõuna-Eesti kanuumatka pildid

Lõuna-Eesti kanuumatkade videotutvustus


 

2.Telli kanuumatkale lisaks matkaeine või metsarestoran

toitlustus matkalLihtne ja kosutav matkaeine

Matkaeinet serveerime olenevalt Teie soovist einestamiseks sobivas paigas, kas matka alguses, keskel või lõpus. Matkaeine sisaldab suppi Teie valikul (frikadelli-, herne-, värskekapsa-, borš või rassolnik), hapukoor, leib, morss, magus saiake ja puuvili.

Matkaeine serveeritakse gruppidele alates 10 inimestest ja maksumus on 5€/in

Elamustoitlustus ehk metsarestoran keset kaunist loodust

metsarestoran

Elamustoitlustuseks nimetame toidu valmistamise ja serveerimise kunsti vabas looduses.

Interjöör vaheldub aastaaegade muutudes ja elamus saabub ehedast toidust, mis osaliselt valmib elusal tulel. Pole plastnõusid, kiletelke, ega aiatoole. On elus lõke, puuliuad, kuksad, lõkkepannid ja nõgine kohvikann.

Klient saab menüüst enne üritusele tulekut meelepärased toidud välja valida. Miks mitte pidada sünnipäeva looduses koos sõpradega lõkke ääres istudes, head toitu nautides ning mõnusalt vesteldes. Elamustoitlustust on võimalik tellida vastavalt soovile matka keskele, lõpp-punkti või enda väljavalitud kohta.

Elamustoitlustust serveeritakse gruppidele alates 10 inimesest ja hind on 20€/in.

Kliki ja tutvu metsarestorani menüüga

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada