Tõukerattamatkad - lihtne ja lõbus puhkus looduses

tõukerattamatkad

Mis on tõukerattamatk ja kellele see sobib?tõukerattamatkad taevaskojas

Korraldame tõukerattamatku gruppidele alates 4 kuni 40ne osalejani. Soovi korral teostame matka Teie soovitud sihtkohas, üle Eesti. Tõukerattaga on lihtsam sõita kui jalgrattaga ja sõidutehnika on kergesti omandatav. Matka alguses teeb matkajuht kõigile selgeks sõiduvõtted.

Tõukerattamatk toimub rahulikus tempos ja iga 15-20 minuti järel toimuvad harivad puhkepausid – räägime loodusest, naudime seltskonda, jaheda ilma korral joome kuuma teed või kakaod.

Tõukerattamatkad sobivad lastele alates üheksast eluaastast. Noorematele on tõukeratas sõitmiseks pisut suur. Väiksemad lapsed saavad matkale liituda oma isiklike jalgratastega.

Kaua kestab ja palju maksab?tõukerattamatkad

Hea enesetunde loob tõukerattamatk mis kestab 1,5-3 tundi. Sellise pikkusega matkal läbime tõukerattal 8-15 kilomeetrit.

Tõukerattamatka tasu Lõuna-Eestis(Võru,Põlva ja Tartumaal) on

15 € täiskasvanu

12 € õpilane (7-17a.)

Mujal Eestis hinnad alates 20€/in.

Hind sisaldab: tõukeratast, rattakiivrit ja matkajuhi giiditeenust.

Kus tõukerattamatkad toimuvad?tõukerattamatkad

Kõige lihtsam viis on valida lehe all välja töötatud ja põnevamad paketid. Loomulikult on võimalik teha ka just Teie ootustele vastav tõukerattamatk– Teie valitud kohas, Teile sobiva pikkusega ja Teile sobival ajal. Näiteks ka öösel pealabi valguses. Samuti saame kombineerida tõukerattaid teiste meie pakutavate aktiivtegevustega – kanuumatk+tõukerattamatk, seiklusmäng ja tõukerattamatk, räätsamatk ja tõukerattamatk.

Lisaks matkakorraldusele aitame teil leida ka sobiva majutuse.

 


Pilte tõukerattamatkadest


 

Valik tõukerattamatku

 


Telli tõukerattamatkale matkaeine või metsarestoran

toitlustus matkalLihtne ja kosutav matkaeine

Matkaeinet serveerime olenevalt Teie soovist einestamiseks sobivas paigas, kas matka alguses, keskel või lõpus. Matkaeine sisaldab suppi Teie valikul (frikadelli-, herne-, värskekapsa-, borš või rassolnik), hapukoor, leib, morss, magus saiake ja puuvili.

Matkaeine serveeritakse gruppidele alates 10 inimestest ja maksumus on 5€/in

Elamustoitlustus ehk metsarestoran keset kaunist loodust

metsarestoran

Elamustoitlustuseks nimetame toidu valmistamise ja serveerimise kunsti vabas looduses.

Interjöör vaheldub aastaaegade muutudes ja elamus saabub ehedast toidust, mis osaliselt valmib elusal tulel. Pole plastnõusid, kiletelke, ega aiatoole. On elus lõke, puuliuad, kuksad, lõkkepannid ja nõgine kohvikann.

Klient saab menüüst enne üritusele tulekut meelepärased toidud välja valida. Miks mitte pidada sünnipäeva looduses koos sõpradega lõkke ääres istudes, head toitu nautides ning mõnusalt vesteldes. Elamustoitlustust on võimalik tellida vastavalt soovile matka keskele, lõpp-punkti või enda väljavalitud kohta.

Elamustoitlustust serveeritakse gruppidele alates 10 inimesest ja hind on 20€/in.

Kliki ja tutvu metsarestorani menüüga

 

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada
Jaga sõpradegaShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone