Saunapakett Taevaskojas tõukekelgumatkaga — Puhka Looduses

Saunapakett Taevaskojas tõukekelgumatkaga

icon-tag Õpilane: 20€ (vanuses 9-17a.) Koolieelik tasuta
icon-dashboard Raskusaste: “Kerge”
icon-dashboard Gruppidele: alates 10 osalejast, iga lisanduv inimene 15€/in.

Hind sisaldab:

icon-checkMatkavarustust
icon-checkPõhjalikku instruktaaži
icon-checkRetkejuhi teenust
icon-check4 tundi sauna ja kaminasaali renti Taevaskoja Puhkekeskuses
icon-checkKäibemaksu

Võimalik juurde tellida snäkilaud, õhtusöök või metsarestoran.

Saunapakett Taevaskojas tõukekelgumatkagatõukekelgumatkad

Tule naudi lumiseid loodusvaateid tõukekelgumatkal ja aja ihu lämmiks Taevaskoja Puhkekeskuse kuumas saunas. Talvine saunapakett sobib ideelselt sünnipäeva tähistamiseks või ka mõne muu kollektiivse sündmuse jätkuks.

Tõukekelgumatkaliste teekonnale jäävad põnevad laskumised, uhke Otteni sild “Viimse Reliikvia” filmist, Taevaskodade liivakivipaljandid, Emalätte allikas ja muidugi kaunid maastikuvaated. Hea õnne korral võib kohata metsloomi või vähemalt nende tegutsemisjärgi. Linnuhuviliste silmi köidab kindlasti jäälinnu ja vesipapi mäng Ahja jõe kärestikel.  Sobilike jääolude korral põikame ka  Taevaskoja paisjärve jääle. Õhtusel ajal toimuval tõukekelgumatkal varustatakse Teid lisaks ka pealampidega.

Retke juhib kohalik matkajuht, kes pajatab harivaid ja elulisi lugusid loodusest, matkamisest, Taevaskodade ajaloost, pühapaikadest ja elust enesest.

Enne matka toimub põhjalik instruktaaz, et kõik ikka teaks kuidas graatsiliselt ja professionaalse pilguga tõukekelguga sõita.

Kesiste lumeolude korral saame asendada tõukekelgumatka kas tõukerattamatka või räätsamatkaga.

Matk algab ja lõpeb Taevaskoja Puhkekeskuses, seega saate minna kohe peale tõukekelgumatka kuuma sauna. Koosviibimiseks on ka hubane kaminaruum mis mahutab kuni 15 inimest.

Lisaks võimalik tellida Taevaskoja Puhkekeskuse cateringilt maitsev snäkilaud või õhtusöök. Kui soovite midagi pidulikumat ja hõrgutavamat siis tasub kindlasti proovida metsarestorani.

Taevaskoja Puhkekeskuse saun ja kaminaruum

Tõukekelgumatk Taevaskojas 

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada