Talvepakett Taevaskojas majutuse, sauna ja matkaga. — Puhka Looduses

Talvepakett Taevaskojas majutuse, sauna ja matkaga.

icon-tag Õpilane: 40€
icon-dashboard Raskusaste: “Kerge”
icon-dashboard Gruppidele: alates 10 osalejast, iga lisanduv inimene 35€/in.

Hind sisaldab:

icon-checkMatkavarustust
icon-checkPõhjalikku instruktaaži
icon-checkRetkejuhi teenust
icon-check4 tundi sauna ja kaminasaali renti Taevaskoja Puhkekeskuses
icon-checkMajutust Taevaskoja Puhkekeskuses
icon-checkKäibemaksu

Võimalik juurde tellida snäkilaud, õhtusöök, hommikusöök või metsarestoran.

Talvepakett  Taevaskojas majutuse, sauna ja matkagatõukekelgumatkad

Tule naudi lumiseid metsaradu tõukekelgumatkal ja aja ihu lämiks Taevaskoja Puhkekeskuse kuumas saunas. Talvepakett on mõeldud just sinule kui plaanid jääda pikemaks Lõuna-Eesti kõige populaarsemasse ja ürgsemasse paika – Taevaskotta !

Päeva alustame tõukeklgumatkaga mille teekonnale jäävad põnevad laskumised, uhke Otteni sild “Viimse Reliikvia” filmist, Taevaskodade liivakivipaljandid, Emalätte allikas ja muidugi kaunid maastikuvaated. Hea õnne korral võib kohata metsloomi või vähemalt nende tegutsemisjärgi. Linnuhuviliste silmi köidab kindlasti jäälinnu ja vesipapi mäng Ahja jõe kärestikel.  Sobilike jääolude korral põikame ka  Taevaskoja paisjärve jääle. Õhtusel ajal toimuval tõukekelgumatkal varustatakse Teid lisaks ka pealampidega.

Retke juhib kohalik matkajuht, kes pajatab harivaid ja elulisi lugusid loodusest, matkamisest, Taevaskodade ajaloost, pühapaikadest ja elust enesest.

Enne matka toimub põhjalik instruktaaz, et kõik ikka teaks kuidas graatsiliselt ja professionaalse pilguga tõukekelguga sõita.

Kesiste lumeolude korral saame asendada tõukekelgumatka ka tõukerattamatka või räätsamatkaga.

Matk algab ja lõpeb Taevaskoja Puhkekeskuses, seega saate minna kohe peale tõukekelgumatka kuuma sauna. Koosviibimiseks on ka hubane kaminaruum mis mahutab kuni 15 inimest.

Lisaks võimalik tellida Taevaskoja Puhkekeskuse cateringilt maitsev snäkilaud, õhtusöök ja hommikusöök. Kui soovite midagi pidulikumat ja hõrgutavamat siis tasub kindlasti proovida metsarestorani.

Taevaskoja Puhkekeskuse saun ja kaminaruum

Tõukekelgumatk Taevaskojas

Kirjutage meile oma soovist või helistage +372 55 682 737

Saada